Móda

Dievčenské čelenky

Dievčenské čelenky s kvetom | Welcomebaby.sk

Vaše ratolesti si zaslúžia len to najlepšie. Stavte preto na kvalitu nami ponúkaných módnych doplnkov pre tých najmenších! Dievčenské čelenky tvoria bohatú ponuku známych značiek, medzi ktoré patrí ABEL & LULA, Cóndor, Jamiks, Mayoral či Siena.

Dievčenská čelenka s kvetmi | Welcomebaby.sk

Čelenky s mašľou

Čoraz viac trendy mamičiek siaha výhradne po módnych detských kúskoch, ktoré sú doplnené o tento skvostný bonus – mašľu. Čelenky s mašľou sú dokonalým dievčenským doplnkom počas tropických dní, kedy túžite po tom, aby sa vaše dieťa cítilo pohodlne a zároveň elegantne.

Kvalitná mašľa na dievčenskej čelenke je vyrobená z nekrčivého materiálu (satén), vďaka čomu sú naše čelenky vhodné aj pre šantivé dievčatká.

Vyšívaná čelenka madeira ružová | Welcomebaby.sk

Trblietavé čelenky

Trblietavé čelenky sa hodia prevažne na rôzne slávnostné dni, akými sú napríklad koniec školského roka, prvé sväté prijímanie či svadba, pričom dokonale zvýraznia slávnostný účes vášho dievčatka.

Na welcomebaby.sk nájdete trblietavé čelenky aj v zábavnom štýle s uškami, ktoré si vaša slečna rozhodne zamiluje!

Ružová čelenka s kvetom pre bábätká | Welcomebaby.sk

Čelenky s kvetmi

Originálna dievčenská čelenka na sviatočné dni vrátane krstín pre tých najmenších. Dovoľte svojmu dieťaťu zažiariť elegantným skvostom, ktorý si zaslúži mať v šatníku každé dieťa bez jedinej výnimky!

Čelenka pre bábätká s motýľom jamiks | Welcomebaby.sk