Móda

Detské spoločenské šaty ABEL & LULA

Detské spoločenské šaty ABEL & LULA | Welcomebaby.sk

Značka ABEL & LULA predstavuje nadčasový luxus pre malé slečny (6 mes. – 3 roky) a pre dievčatá (od 4 do 14 r.). Elegancia detských šiat reprezentuje nielen vaše dieťa, ale aj vás ako rodiča. Odlíšte svoje dievčatko od ostatných a dokážte, že máte vkus a zmysel pre detail!

ABEL & LULA Kárované šaty s volánom červené Tartan dress 5539 | Welcomebaby.sk

 

Detské šaty pre každú príležitosť

Sviatok

Či už vašu princeznú strojíte na svadobnú hostinu, ples či prvé sväté prijímanie, rozhodne siahnite po vysokokvalitných detských šatách od ABEL & LULA v modrej farbe! Modrá je symbolom dôvery a bohatstva, zároveň však pôsobí jemne, čím si zaručene získate každé oko v danej spoločnosti.

Fotenie

Chystáte sa na rodinné vianočné fotenie alebo očakávate príchod súrodenca pre vašu mladú slečnu? Kárované šatičky ABEL & LULA sú vám k službám! Volánik a dlhý rukáv sú ideálne prvky na nezabudnuteľné fotenie v kruhu rodinky.

Elegantný deň

Škola, vychádzka či návšteva zoologickej záhrady nemusí pôsobiť všedne. Naše koženkové čierne elegantné dievčenské šaty vykúzlia z vášho dievčatka ozajstnú slečnu! Vybíjaný opasok im dodá pravý šarm.

ABEL & LULA Zamatové šaty tmavomodré Velvet dress dark blue 5533 | Welcomebaby.sk

https://www.welcomebaby.sk/wp-content/uploads/2023/02/iconic-dress-girl_id_12-05533-062-M-3.jpg.webp

Prvotriedna kvalita

Výrobky ABEL & LULA sú charakteristické vysokokvalitným materiálom a nadčasovým prevedením, vďaka čomu garantujeme trvácnosť a odolnosť našich produktov. Taktiež ako jediní na trhu ponúkame kompletné ABEL & LULA súpravy vo forme čeleniek či mašlí, ktoré vám pri šatení malej princezničky rozhodne nesmú chýbať!

Vyberte si z našej širokej ponuky detských šiat ABEL & LULA!