Tovar skladom vám odošleme do 2 – 5 pracovných dní od potvrdenia objednávky. Ak tovar skladom potrebujete ešte skôr, prosím, dajte nám to vedieť a urobíme pre to maximum. Pri tovare, ktorý je označený „Na objednávku“ alebo „Dostupné u nášho dodávateľa“ je doba dodania štandardne 14 pracovných dní, resp. podľa stavu skladu.

Po dokončení objednávky vám príde na váš email, ktorý ste zadali v objednávke, potvrdenie o jej vytvorení (sumár objednávky). Následne vašu objednávku spracujeme a podľa vami zvoleného spôsobu dopravy vyexpedujeme. Ak ste potvrdzujúci email nedostali, niekde nastala chyba. Prosím, kontaktujte nás na [email protected]

Áno, po vzájomnej dohode vieme zaslať tovar aj do zahraničia. V tomto prípade náklady na dopravu sú vyššie a riadime sa tarifami Zásielkovňa.sk

Na založenie účtu v e-shope Welcomebaby.sk stačí prejsť do sekcie „Prihlásiť sa“ v pravom hornom rohu a uviesť svoju e-mailovú adresu, meno a priezvisko, telefónne číslo a heslo.

Na u nás zakúpený tovar sa vzťahuje dvojročná záruka.

Celú objednávku alebo len časť z nej môžete bezplatne vrátiť odoslaním balíka cez Packetu s nahlásením PIN kódu, ktorý vám zašleme emailom. Pokiaľ využijete odoslanie zásielky iným dopravcom, náklady na vrátenie tovaru sú v tomto prípade na strane kupujúceho.