Móda

Detské spoločenské šaty (nielen) na jeseň

Detské spoločenské šaty (nielen) na jeseň zelené | Welcomebaby.sk

Elegancia, štýl, jednoduchosť – presne takýto dizajn možno očakávať v novej kolekcii od Abel & Lula. Spoločenské šaty pre deti sú teda špeciálne prispôsobené významným dňom, ktoré patria k jeseni, predovšetkým k začiatku nového školského roka. Nechajte svoje mini dámy zažiariť!

 

Spoločenské zlaté trblietavé šaty s mašľou a dlhým rukávom | Welcomebaby.sk

Detské spoločenské šaty s dlhým rukávom

Abel & Lula predstavuje jedinečnú súhru dokonalých farieb, ktoré sa hodia k akýmkoľvek módnym doplnkom či topánočkám. Výnimočnosť spoločenských jesenných šiat s dlhým rukávom tkvie v jednotnom celku, ktorý však vďaka farebnému odlíšeniu pôsobí oddelene.

Spoločenské šaty Abel & Lula

Keďže jeseň nie je len o sychravých, ale aj príjemne teplých dňoch, Abel & Lula ponúka zopár kúskov novej kolekcie aj v klasickej forme šiat s krátkymi rukávmi. Samozrejmosťou sú obrovské nekrčivé mašle, ktoré sú v ponuke aj v rámci vlasových doplnkov.

Detské kárované spoločenské šaty červené | Welcomebaby.sk

 

Jesenné detské spoločenské šaty s krátkym rukávom

Alebo takzvané vestičkové šaty, ktoré sú prakticky bez rukávov, avšak maximálne hrejivé vďaka vysokokvalitnému materiálu. Tieto šaty sa hodia na rôzne školské akcie, kde vaša slečna rozhodne vynikne!

Welcome Baby TIP!

Nezabudnite na jedinečnú kombináciu nami ponúkaných šiat Abel & Lula so štýlovými vlasovými doplnkami, kvalitnými pančuškami či elegantnou kabelkou!

Detská károvaná čelenka Abel and Lula červená zelená | Welcomebaby.sk

Elegancia nadovšetko!

V novej jesennej kolekcii Abel & Lula nájdete množstvo spoločenských detských šiat, ktoré si zamilujete! Predovšetkým narazíte na kárované vzory, ale aj neutrálne farby detských spoločenských šiat, akými sú napríklad biela, béžová, čierna či ich rôznorodá kombinácia.