Móda

Vianočné fotenie – v tomto deti rozhodne zažiaria!

vianočný outfit béžovej farby s tutu sukňou | Welcomebaby.sk

Vianočné fotenie už dávno nie je len o výzdobe či dokonalých portrétoch. Tajomstvo moderného vianočného fotenia totiž tkvie v samotnom outfite. Preto neváhajte a siahnite po elegantnom detskom oblečení, ktoré nemá konkurenciu!

Luxusné vianočné rodinné fotenie | Welcomebaby.sk

Ako sa pripraviť na vianočné fotenie?

Fotenie, rovnako ako každé iné, aj to vianočné vyžaduje istú prípravu. Ako deti pripraviť a upraviť na vianočné fotenie?

Vlasy

Úprava vlasov sa netýka výhradne dospelých, ale aj detí – najmä dievčat. Na vianočné fotenie je preto namieste siahnuť napríklad po sponke s brmbolcami, elegantnej mašli či luxusnej čelenke.

Doplnky

Medzi doplnky vhodné na vianočné fotenie radíme predovšetkým rozkošné čiapky, dokonalú obuv či dokonca kabelky, čo vašim vianočným fotografiám dodá úplne nové rozmery!

Psychická podpora

Tú najťažšiu časť – samotnú psychickú prípravu dieťaťa na vianočné fotenie prenechajte fotografovi. Kvalifikovaný, skúsený fotograf vie presne, ako deti zaujať tak, aby boli vaše fotografie naozaj vydarené a deti spokojné!

vianočný dievčenský svetrový outfit s tylovou sukňou | Welcomebaby.sk

Dievčatá a outfit

Ženy sú od mala vyberavé a veľmi citlivé na vzhľad. Dievčenský vianočný outfit by ste preto mali voliť tak, aby sa práve vaše dieťa cítilo čo najviac sebavedome a komfortne!

Elegantné vlasové doplnky

Medzi naše najobľúbenejšie vlasové doplnky patria predovšetkým obrovské mašle, ktoré sa hodia nielen na vianočné fotenie, ale aj na začiatok či koniec školského roka alebo na verejné podujatia.

 

Vybrať si môžete aj z našich noblesných čeleniek, ktoré z vášho vianočného fotenia vyťažia maximum elegancie!

Elegantná vianočná mašľa do vlasov bordová zelená | Welcomebaby.sk

Podkolienky s mašľou

Must have kúsok na každom vianočnom fotení! Podkolienky sa dokonale kombinujú so sukňovým setom a elegantným svetrom, čo určite oživí vaše fotografie. Podkolienky z atmosféry vášho vianočného fotenia spravia nezabudnuteľný zážitok!

Vianočné zelené podkolienky s veľkou lesklou saténovou mašľou  | Welcomebaby.sk

Pančuchy a šaty

Dokonalou a komplexne hrejivou náhradou podkolienok sú pančuchy. Aj tie môžete nájsť s obrovskými mašľami, ktoré im dodávajú na pôvabe a elegancii.

Dievčenské šaty sú na rozprávkové vianočné fotenie ako stvorené! Vhodné sú napríklad kárované, ale aj zamatové v červenej farbe.

Kárované vianočné šaty s volánom zelené červené | Welcomebaby.sk

 

Chlapci a vianočné fotenie pre najmenších

Samozrejme, aj chlapcov či bábätká je potrebné dokonale vystrojiť na vianočné fotenie!

Pančuchové legíny

Legíny patria medzi najpohodlnejšie nohavice vôbec. Komfort má výrazný vplyv na celkový priebeh vianočného fotenia, čo rozhodne stojí za zmienku. Preto sa poobzerajte po našich dokonale padnúcich legínach pre chlapcov a doprajte im pohodlie v tento, inak náročný deň.

Vianočné čapice na fotení nesmú chýbať!

Nech už si zvolíte akýkoľvek štýl fotenia, Vianoce sú súčasťou zimy. To znamená, že dokonale hrejivá čiapka nesmie na vianočnom fotení za žiadnych okolností chýbať!

vianočný outfit béžovej farby s tutu sukňou | Welcomebaby.sk

A čo farby?

Vianočné fotenie je aj o dokonalej kombinácii farieb. Medzi základné vianočné farby patrí tmavozelená, kráľovská modrá, výrazná červená či sviatočná biela. Trendom roku 2023 sú predovšetkým jemné, pastelové farby, preto nič nepokazíte napríklad béžovým či staroružovým outfitom!