Móda

Hrejivé ponožky

Teplé ponožky s veľkým kvetom | Welcomebaby.sk

Naša bohatá ponuka obsahuje (zároveň sa nimi priam pýši) dokonalé ponožky určené pre bábätká a batoľatá, ktoré ich budú sprevádzať nielen počas vychádzok v kočiari, ale aj pri ich samotných prvých krôčikoch. Rozkošné ponožky doprajú vašim deťom teplo a bezpečie!

Teplé ponozky pre babatka s macom | Welcomebaby.sk

Maximálne hýčkanie najmenších nožičiek

Naše vysoké, extra hrejivé ponožky si už zamilovala drvivá väčšina mamičiek. Keďže ide o dokonalé spojenie tepla (a s ním spojenú ochranu zdravia tých najzraniteľnejších) spolu s bezpečnosťou detí pri prvých krôčikoch (protišmyková podrážka), nemali by chýbať ani vo vašej povinnej výbave!

Tieto dokonalé ponožky sú vhodné a najmä veľkostne prispôsobené pre bábätká a batoľatá vo veku do dvoch rokov. Vďaka neutrálnym farbám sa hodia k akémukoľvek detskému outfitu. Preto, či už sa chystáte k lekárovi, na prechádzku alebo do jasličiek, doprajte vašim deťom jemnosť, hrejivosť a eleganciu!

Ponožky s mackom pre mojkáčikov

Ponožky s mackom sú vhodné ako pre chlapcov, tak aj pre dievčatá. Obľúbia si ich najmä citlivejšie detičky, ktoré vyžadujú spoločnosť plyšového kamaráta.

Všetky z našich ponožiek nájdete v troch veľkostiach:

  • 0 – 6 mesiacov = dĺžka 11 cm;
  • 6 – 12 mesiacov = dĺžka 12 cm;
  • 12 – 18 mesiacov = dĺžka 12 cm.

Teplé ponožky vpredu s veľkou mašľou | Welcomebaby.sk

Ponožky s elegantnou mašľou

Naše ponožky s mašľou sa hodia predovšetkým ako darček, ktorý využijete nielen v prípade vzácnej návštevy, ale napríklad v rámci novorodeneckého, narodeninového či rodinného fotenia, na krstinách, oslavách či pri prvých krôčikoch.

Vďaka protišmykovej podrážke a prispôsobivému materiálu sú vhodné naozaj na akúkoľvek príležitosť. Doprajte vašim ratolestiam to najlepšie!

Kvetinové ponožky pre princezné

Hrejivé, maximálne bezpečné a komfortné ponožky s obrovskou kvetinou sú ideálne pre všetky princezničky, ktoré chcú svoje nožičky chrániť pred chladom a klzkým terénom.