Móda

TOPánky pre najmenšie nožičky

DD STEP Najlepšie dievčenské a chlapčenské topánky | Welcomebaby.sk

Zdravie detí je naozaj prvoradé – často sa však zabúda na zdravie detských nožičiek, čo je neskôr spojené s rôznymi deformáciami chodidiel a ich celkovým (nesprávnym) vývinom. Taktiež je dôležité prihliadať na zvýšenú pohybovú aktivitu ratolestí, s čím súvisí aj výber vhodnej obuvi s ohľadom na správnu veľkosť, kvalitu materiálu či samotný dizajn.

DD STEP dievčenské celoročné topánky s mašličkou ružové | Welcomebaby.sk

Kolekcia D.D.Step

D.D.Step obuv predstavuje absolútnu špičku na trhu, čo sa týka detskej obuvi, ktorá spĺňa tie najprísnejšie štandardy zdravotnej nezávadnosti!

Vzhľadom na zvýšený pohyb u detí, je priam povinnosťou každého popredného výrobcu detskej obuvi dbať na flexibilitu, komfort, kvalitu a vysokú absorpčnú schopnosť detských topánočiek.

Ponte20

Ide o špeciálny typ D.D.Step detskej obuvi, ktorá sa vyznačuje tou najvyššou kvalitou. Od roku 1980 si topánky Ponte20 neustále držia naozaj prijateľnú cenu, ktorú sa do zdravia a pohodlia vašich detí rozhodne oplatí investovať!

Detskú obuv D.D.Step Ponte20 nájdete vo veľkostiach 24 – 35, čím je pokryté naozaj široké spektrum detí, ktoré už svoje prvé krôčiky prekonali a sú plne pripravené vydať zo seba maximum. A topánky Ponte20 sú na to pripravené tiež!

Všetky D.D.Step detské topánky sú vyrábané v dielňach bez škodlivých látok, pričom sa neprihliada len na ochranu životného prostredia, ale aj zdravie konečných zákazníkov – detí.

D.D.Step tenisky

D.D.Step plátenky patria medzi najväčšie favoritky vás a vašich detí. Dostupné sú ako v dievčenskom, tak aj v chlapčenskom prevedení, vďaka čomu si ich môže dopriať naozaj každé dieťa. Osvedčili sa v rámci pokojných rodinných prechádzok, ale aj na divokom detskom ihrisku.

Ako jedny z mála tenisiek, D.D.Step plátené tenisky je možné (po odstránení koženej stielky) prať dokonca v práčke. tu je však nutné držať sa rád výrobcu tak, aby náhodou nedošlo k nenávratnému poškodeniu topánočiek!

DD Step dievčenské zlaté čižmy s kožušinou | Welcomebaby.sk

D.D.Step čižmy

Vďaka celokoženému povrchu sú detské čižmy maximálne odolné a účinné v rámci ochrany pred vlhkosťou a neúprosným chladom. Prírodná guma, z ktorej je vyrobená protišmyková podrážka, zabraňuje a zabezpečuje plynulú a zdravú chôdzu vašich detí. Tá zároveň tlmí nárazy nielen pri chôdzi, ale aj pri behu, čo si nožičky vašich detí určite zamilujú!

D.D.Step čižmičky sú zároveň vybavené ortopedickou klenbou, čo vplýva nielen na stabilitu a pohodlie, ale najmä zdravý vývin detských chodidiel, ktoré sa každým dňom menia, čím vyžadujú špeciálnu pozornosť a starostlivosť.

D.D.Step sandále

Dievčenské sandálky, prevažne vyrábané z kvalitnej kože, umožňujú voľný pohyb plný komfortu, priedušnosti, a to všetko v jedinečnom štýle! Vďaka uzavretej špičke sú sandále D.D.Step vhodné aj do prechodného obdobia (jar/jeseň).

Všetky D.D.Step sandále sú označované aj ako Barefoot!

DD STEP Dievčenské ružové plátenky s kvetmi na suchý zips | Welcomebaby.sk