Móda

Reima outlet pre ozajstných fešákov a fešandy!

Reima dievčenský klobúčik proti slnku | Welcomebaby.sk

Dokonalá starostlivosť o naše ratolesti patrí medzi základné povinnosti každého rodiča. Reima prichádza s extra ochranným outfitom pre najmenších, ktorý ich chráni ako pred mrazom a chladným vlhkom, tak aj pred nástrahami leta a škodlivým UV žiarením!

Reima outlet funkčného oblečenia | Welcomebaby.sk

História značky Reima

Malú skupinku Fínov už v roku 1944 veľmi zaujala myšlienka: vrtochy počasia vs deti náchylné na akékoľvek teplotné výkyvy, chlad a vlhkosť. Za 80 rokov svojho pôsobenia na trhu značka Reima dokázala vyvinúť extra odolné materiály stavané do tých najnepriaznivejších podmienok tak, aby dokázali účinne a dlhodobo chrániť citlivú detskú pokožku a náchylnosť na ochorenia.

Tohto času ide o lídra a špičku outdoorového oblečenia pre deti na švajčiarskom, ruskom, nemeckom a kanadskom trhu.

Zimný Reima výpredaj

Práve zima Fínov presvedčila o nutnosti vyrábať naozaj odolné a funkčné detské outdoorové oblečenie, ktoré im zaistí maximálny komfort, teplo a sucho aj v krutých mrazoch.

Sucho a teplo docielite napríklad Reima snehulami, ktoré poskytujú účinnú ochranu voči vode. Rovnako náchylná na chlad je aj detská hlavička, ktorú dokážete účinne ochrániť pred zimou práve Reima čiapočkou, ktorá vďaka kombinácii kvalitnej vlny a mohéru poskytuje naozaj extra hrejivý zážitok.

Reima dievčenský overal na kúpanie | Welcomebaby.sk

Nezabudnuteľné leto so značkou Reima

Žiaľ, aj leto so sebou prináša určité nástrahy, na ktoré sú náchylní najmä drobci. Či už je to UV žiarenie, nepredvídateľné krupobitie alebo neutíchajúci lejak, máme riešenie!

Letný chlapčenský outfit dosiahnete veľmi jednoduchou kombináciou odolného detského klobúčika s ochranným UV faktorom a kúpacím overalom, ktorý dosahuje stupeň ochrany až 50+ SPF, a to s pokrytím väčšiny tela!

Pre dievčatá tu máme dvojdielne sukňové plavky, ktoré sa pýšia technológiou SunProof, ktorý predstavuje ochranu až 50+ SPF. Vďaka kvalitným materiálom sú tieto plavky vhodné už pre fešandy od 2 rokov!

Náš tip na maximálnu ochranu počas celého roka

Snáď každý rodič vie, že najväčšia zima ide práve od nôh. Či už sa vyberiete s deťmi na výlet do hôr, lesa, ZOO, Reima membránová obuv zaistí maximálnu ochranu pred nástrahami počasia, vetra a chladu nech ste kdekoľvek, pričom je vhodná aj na bežné, každodenné nosenie.

V prípade dažďa (jar/jeseň) môžete siahnuť aj po 100 % nepremokavých, príjemne hrejivých detských gumákoch, ktoré môžeme len odporučiť! Pre ešte väčšiu ochranu odporúčame kombináciu gumáky + klobúčik a bundička do dažďa. Taktiež, ak si vyberiete niektoré z našich nepremokavých nohavíc, garantujeme 100 % nepremokavosť počas celého roka!

Ďakujeme za prečítanie.