Móda

Nadčasová výbava do pôrodnice

Výbaba do pôrodnice pre bábätko | Welcomebaby.sk

Každá mamička, bez ohľadu na to, či ide o prvorodičku alebo treťorodičku, túži po komforte a bezpečí svojho bábätka. Niektoré túžia zároveň po maximálnej nadčasovosti novorodeneckého outfitu. WelcomeBaby spája príjemné s užitočným, a preto vám predstavujeme jedinečnú novorodeneckú módu!

Chlapček detské štýlové oblečenie | Welcomebaby.sk

 

Podkolienky ako základ pre každého novorodenca

CÓNDOR háčkované podkolienky vyrobené zo 100 % bavlny vaše novonarodené dieťatko v pôrodnici určite ochránia pred nežiaducim prievanom, na ktoré sú čerstvo narodené bábätká extrémne háklivé. Keďže ide o podkolienky pre novorodenca, tieto sú k dispozícii bez mašle.

Mašľa ako ozdoba na ten najsladší darček

Napríklad v Turecku je bežné novorodeniatka označovať mašličkou, ktorá symbolizuje nový život a šťastie s ním spojené. Síce to nepatrí k našim tradíciám, nik nepovedal, že svoj najkrajší darček nesmiete náležite označiť! Využite naše novorodenecké mašle, ktoré prinesú jedinečnosť do vami vybranej pôrodnice.

Mašľa do vlasov ako ozdoba pre bábätko dievčatko | Welcomebaby.sk

Bolerko pre maximálny komfort bábätka

Obzvlášť v zimných mesiacoch je potrebné vyzbrojiť sa naozaj kvalitnými kúskami tak, aby bolo vaše dieťatko maximálne chránené pred nástrahami okolia. K tomu vám dokonale poslúži bolerko, ktoré je navrhnuté špeciálne pre novorodeiatka.

Bolero je na dotyk príjemne hladké, čo korešponduje s potrebami citlivej detskej pokožky.

Mojkáčik na dobré sny

Každé dieťa potrebuje cítiť cudzí predmet, ktorý mu pomôže pokojne zaspať. Na to ideálne slúžia mojkáčikovia, ktorých si vaše dieťa určite obľúbi.

Naši mojkáčikovia sú vyrobené z kvalitných materiálov tak, aby boli odolní voči poškodeniam, ktoré by v opačnom prípade mohli predstavovať rôzne riziká vrátane rizika udusenia. Taktiež sú navrhnutí v jemných farbách, čím pre dieťa nepôsobia vôbec rušivo.